MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 10402371
nr 1040 2371
Sideboard
1950-tal, Teak, längd: 150 cm, djup: 43 cm, höjd: 101 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:19:39
29/5 01:19:50